میقات / قوانین و مقررات استفاده از خدمات سایت ساز میقات

قوانین و مقررات استفاده از خدمات سایت ساز میقات

   ساخت وب سایت در سایت ساز میقات محدود به فعالیت های فرهنگی مذهبی بوده و خدمات پایه آن رایگان است؛ ولی قوانین و قواعدی که در ذیل می‌آید، لازم‌الاجرا است. عضویت در میقات و هرگونه فعالیت در آن به منزله موافقت با تمام موارد ذیل است.

   کاربران باید هنگام ثبت‌نام در میقات، کلمات مناسبی را به عنوان نام کاربری انتخاب نمایند.

    میقات ضمن دفاع از آزادی بیان و قلم طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قوانین جرائم اینترنتی و مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی  فعالیت می‌نماید و کاربران محترم موظفند هیچ‌گونه مطلب مغایر با شؤونات سیاسی، اخلاقی و مذهبی جمهوری اسلامی ایران را در وب سایت خود قرار ندهند. در صورت اثبات خلاف این امر، وب سایت این کاربران مسدود شده و تبعات آن بر عهده‌ی ایشان خواهد می باشد.

    استفاده از امکانات میقات برای مقاصد تجاری، تبلیغات، بازاریابی و نظایر آن ممنوع است. برای تبلیغ بر روی این سیستم می‌توانید با ما تماس گرفته و از شرایط تبلیغ آگاه شوید.

    میقات یک سایت خصوصی است و ممکن است در آینده جهت تامین نیازهای مالی خود اقدام به نمایش آگهی بازرگانی در وب سایت های سیستم نماید. در کل صاحبان سایت امتیاز تبلیغات بازرگانی در  سایت را به مدیریت میفات واگذار می نمایند.

    میقات اطلاعات کاربران را در اختیار هیچ فرد حقیقی یا حقوقی دیگری نخواهد گذاشت و مراجع ذی‌صلاح فقط در صورت موارد مصرح در قانون، امکان استفاده از این اطلاعات را خواهند داشت.

    جهت حفظ حریم اطلاعات شخصی اعضا، کاربر باید تعهد نماید تا عامل تلاش جهت هک کردن هر گونه اطلاعات موجود در سایت نبوده و هیچ‌گونه معاونت و یا مشارکتی با اشخاص حقیقی و یا حقوقی در این امر نداشته باشد و هر گونه اطلاع از توسل و تلاش به هک اطلاعات توسط شخص و یا موسسه‌ی دیگر را در اسرع وقت به مدیران سیستم اطلاع دهد.

   وب سایت کاربرانی که به هر شکلی (مانند صرف بیهوده منابع سرور ، تلاش برای هک ، درج آگهی تبلیغاتی ،‌ حذف آگهی های تبلیغاتی مدیریت و …) منافع مالی یا امنیت سایت را دچار خطر کنند مسدود خواهد شد.

   جهت حفظ منابع سیستم و همچنین جلوگیری از سوء استفاده  وب سایت های آزمایشی و وب سایت های غیر فعال (سایت هایی که در ماه اقلا چهار مطلب مرتبط با موضوع خود منتشر نکنند) حذف خواهند شد.

   با توجه به اینکه میقات یک سایت ساز است کاربران پس از ثبت سایت خود و برسی امکانات سیستم در کمتر از یک ماه باید اقدام به تهیه دامنه (دامین) معتبر برای وب سایت خود نمایند.

   ضمن این که خدمات پایه میقات رایگان می باشد اما میقات می تواند برای تامین منابع مالی خود اقدام به فروش خدمات حرفای به متقاضیان نماید.

   میقات این حق را دارد در صورت لزوم اقدام به تغییر موارد این توافق نماید.